PRŮMYSLOVÉ VYŠÍVACÍ AUTOMATY, LASEROVÉ SYSTÉMY, SOFTWARE, TECHNICKÉ PODPORA. VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ PRO ČESKOU REPUBLIKU A SLOVENSKO PRODUCTION 24 S.R.O. 

VYŠÍVACÍ SOFTWARE

Pro kvalitní zpracování výšivky potřebujete kvalitní software. Nabízíme software nejlepší na světě!

WILCOM EMBROIDERY STUDIO Decorating e4
Profesionální software pro snadnou tvorbu výšivky a zdobení textilu.

Ať už přidáváte výšivky na hotové oděvy, zdobíte oděvy, nebo zahajujete samostatné podnikání v oblasti strojního vyšívání je Wilcom ES Decorating e4 ideální volbou. Proslulá stehová technologie Wilcom s integrovaným programem CorelDRAW Suite X8 je nejjednodušší způsob tvorby úžasných výšivek, zářivého tisku, výřezů laserem nebo sazeb třpitivých kamenů. Navíc máte možnost rozšiřovat moduly programu tak, jak budou narůstat Vaše nároky na funkce.

WILCOM EMBROIDERY STUDIO Designing e4
Profesionální nepřekonatelný vyšívací a dekorační software nejvyšší třídy

Přeneste své představy o výšivce či dekoraci do reality s Wilcom ES Designing e4. S CorelDRAW® Graphics Suite X8, který je součástí, je Wilcom ES Designing e4 pro návrh a výrobní postupy bez konkurence. To je důvod, proč profesionální vyšívací firmy a oděvní dekoratéři po celém světě uznávají Wilcom ES jako standard v průmyslovém odvětví. Práce s ním je snadná a přitom vytváříte naprosto profesionální výsledky.